28нче январь көнне район хакимиятенең актлар залында Теләче муниципаль районы башлыгы И.Ф.Зарипов рәислегендә коррупциягә каршы эшне координацияләү комиссиясы утырышы узды.  Утырышта 5 көн тәртибе каралды, әлеге көн тәртибе буенча Теләче муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең территораль үсеш буенча урынбасары И.А.Миңнегулов, райондагы социаль яклау бүлеге җитәкчесе Ф.М.Галимова, “Татмедиа” АҖ филиалы “Теләчеинформ” мәглүмат үзәге директоры Л.Ю.Хуҗин, район Башкарма комитетының архив бүлеге җитәкчесе Р.З.Гарифуллина, район Башкарма комитетының опека буенча секторы белгече Н.Р.Исламовалар чыгыш ясадылар. Азактан утырышта каралган көн тәртипләре буенча 5  пунктан торган карар чыгарылды.

Соңгы яңарту: 2016 елның 29 гыйнвары, 08:00