13 нче декабрь көнне район хакимиятенең актлар залында Теләче муниципаль районы башлыгы И.Ф.Зарипов рәислегендә коррупциягә каршы эшне координацияләү комиссиясы чираттагы утырышы узды.

Утырышта 5 көн тәртибе каралды, әлеге көн тәртибе буенча Россия Федерациясеның Татарстан Республикасы буенча тикшеру комитеты идарәсенең  Арча районара тикшеру булеге җитэкчесе урынбасары  И.Н.Әхмәдшин, Теләче муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең территораль үсеш буенча урынбасары И.А.Миңнегулов, район хисап палатасы рәисе Салават Фэрхетдинов, муниципаль район башкарма комитетының юридик бүлек җитәкчесе Юрий Емельянов, Теләче муниципаль районы Башкарма комитетының инфраструктур усеш бүлеге әйдәп баручы белгече Ф.Ф.Галиәхмәтовалар чыгыш ясадылар. Азактан утырышта каралган көн тәртипләре буенча 7  пунктан торган карар чыгарылды.

Соңгы яңарту: 2016 елның 14 декабре, 09:15